ארומתרפיה

משחה לבנה וארומתרפיה

בשנת 1997 למדתי טאו תרפיה אצל לירז גל-אלדן וגיליתי בין השאר את נפלאות המגע בכפות הרגלים, אלא שתמיד זה היה הקרם עם הריח התעשייתי שלו, שהעיב על התענוג. אחרי זמן טיפולים קצר הבנתי שכדאי להרחיב את הידע לכיוון ריח נעים יותר, ללכת ולמצוא מורה שתלמד אותי באופן פרטי את כל הסודות. פניתי למיכל לוי שבעבר לימדה אותי רייקי, לימדה דברים נוספים וביניהם גם סדנאות ארומתרפיה, ותוך זמן קצר התארגנה קבוצת נשים ללימוד פרטני של החומר, תוך שילוב עם עיסוי בשיטת ריבלנסינג שהעבירה מהיטה.

 

ריח תמיד חדר לי לנשמה. לאורך החיים נתקלתי בבעיות נשימה, והדבר שהכי הפריע לי היה לאבד את חוש הריח. כשלא מריחה את המקום, זה כאילו לא הייתי שם, אבל כאשר אני מריחה, הארומה קובעת את האיכות. קפה טוב מתחיל בריח, טבע משולב בריחות פריחה מרחיב את הלב, וטיפול שיש בו את הריח המתאים לאותו הרגע – הופך להיות כמעט מושלם.
לאחר סיום הקורס עברתי לטפל באנשים עם התערובות שהכנתי, וראיתי שאיכות הטיפול השתנתה וקיבלה רובד עשיר נוסף. עם הזמן למדתי להכין משחות ותערובות לצרכים מסויימים, ואז נוצרה המשחה הלבנה.
 כותרת-תמונה-משחה
הבסיס – חמאת שיאה.
התוספות – כמה טיפות מכמה סוגי שמן משולבים בנוסחה שהתעדנה והשתפרה עם השנים.
התוצאה – משחה שעיקר פעולתה נועד לפגעי עור קלים, אבל התגלתה כקסם אמיתי כשמדובר בכוויות.
מנסיון אישי (מר וכואב) על כוויה דרגה 2 ברגל, הונחה המשחה בכמויות בלתי מוגבלות על הפצע, תוך החלפה של הרטיות ומשחה חדשה בכל פעם שהקודמת נספגה בעור, וכך תוך ימים ספורים התחדשו הרקמות, ללא הדבקויות של התחבושת, ללא דלקות, ואחר-כך ללא צלקות. זה סיפור אישי שלי, לא בטוחה שכך יכול להיות לכולם, אז לא מבטיחה כלום, אבל כן מספרת.
1359253024_shopping cartלרכישת 50 מל' משחה ללחוץ על העיגול עם העגלה.
 
חשיבות עצמית היא בלון נפוח, סיכה קטנה ונשאר רק ריח מסריח.

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל