רייקי

הרייקי זו אנרגית החיים הנמצאת סביבנו, הטיפול ברייקי פועל לאיזון כל המערכות שלנו, ומקרב אותנו לאיזון עם היקום.

מעבר לכך – מהו רייקי באמת? מה זה הדבר הזה, שיש לו הסטוריה של אדם אחד, חוויות של מליוני אנשים אבל שום דבר שיכול להיות חד משמעי ומעבר לכל ספק? מצטערת אבל אין לי מושג….

אני כן יודעת מה משמעות הרייקי עבורי, מה התחושה האנרגטית, איפה אני בתוך, ליד ומחוץ לכל הנוכחות הזו שנקראת רייקי. מה שאני מרגישה הוא פרטי שלי בלבד, ומה שאחרים חווים הוא שלהם, אז איפה החוט המקשר בין כולם? אני מוצאת שהחוט הזה קיים ברמת הלמידה כנקודת מוצא משותפת. מורה טוב מלמד את היסודות של הרייקי, נותן את כל מה שהוא יכול לתת כהעשרה אבל מקפיד להבדיל בין מה שמוגדר רייקי לבין כל השאר, ותלמידיו מבינים את המהות של אותה אנרגיה ודרך החיים הנגזרת מהפנמת האנרגיה הזו. מעבר לזה כל אחד מתפתח באופן אישי, ולכן יש הבדלים גדולים בין האנשים שהולכים בדרך של הרייקי, אבל המגע האנרגטי הוא אותו מגע, אותו תדר.

עקבתי אחרי אנשים שלמדו רייקי, ומצאתי שיש משהו משותף בדרכי ההתפתחות שלהם –
יש את אלו שהולכים בדרך בנתיב הראשי שלה, לא עוזבים את האנרגיה מאותו הרגע שמצאו אותה, מפנימים את העקרונות, נפתחים לדברים חדשים (יש לרייקי תכונה מדהימה שהוא משמש כמפתח לדלתות שהיו נעולות לפני כן) וחייהם משתנים לחלוטין. אלו מעטים.
הרוב מתלהבים מאד בהתחלה, תקופה ראשונה אכן מטפלים בעצמם מדי יום, משננים את העקרונות, שואלים שאלות, משתפים בחוויות… ואחר כך הכל דועך. הטיפול היומי הופך לטיפול רק בשעת הצורך, העקרונות זזים הצידה, הרייקי הופך להיות רק כלי עזר משני, לא דרך חיים. גם זה טוב, בהחלט.
יש גם את אלו שבאים לחוות ומוצאים שזה לא מעניין אותם להמשך אלא רק כקוריוז בחיים, כדי להחכים, להוסיף ידע, להרחיב ידע, וגם זה טוב.

אני מלמדת רייקי.
למה אני מלמדת רייקי?
כי זה פשוט ללמוד, פשוט להבין, פשוט לתרגל. אני אוהבת דברים פשוטים, אני בעד לתת ידע לכל מי שרוצה, נותנת כל מה שאפשר על מנת להושיט לאדם מפתח יעיל לחייו. הוא כבר יחליט אם לצעוד לעבר הדלת, אם לסובב את המפתח, אם לפתוח את הדלת לרווחה – הרשות נתונה.

אז בעצם לא אמרתי כלום על רייקי, על ההסטוריה, על הטכניקה, על ההתרגשות של המגע הראשון, על השלווה שהחיבור לרייקי משרה, על הבריאות שלפעמים מבצבצת באופן יותר מוחשי, על האנשים הנפלאים קשורים לאנרגיה הזו ובזכותה פגשתי אותם… לא אמרתי זאת כאן, כי את המידע המעמיק באמת מקבלים בסדנת לימוד משותפת. זה היה רק טיזר. מוזמנים לבוא וללמוד.

תעודות הסמכה: מאסטר רייקי סייכם, מאסטר רייקי יפני – שינפידאן.מאסטר רייקי סייכם מאסטר רייקי יפני - שינפידן

 

 
ריח מענג של לחם נאפה בתנור, תחושת בית מחבק.

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל