ג'ין שין דו

ג'ין-שין-דו או אקופרסורה, שזה בעצם אותו הדבר. מדובר בשיטה של נקודות לחיצה, ואני נעזרת באנרגיה יותר מאשר בלחץ פיזי בפועל, למרות שגם זה מגיע אם יש צורך.

 

פעם בתחילת שנות ה-80 קניתי ספר עם שם ארוך – "שכך כאביך במו ידיך בלחיצת אצבע פשוטה" של דר' רוז'ה דאלה. ספר עם צילומים ותמונות, שבזכותו הצלחתי לשכך כמה תחלואים בריאותיים באופן משמעותי (להפסיק את האפצ'י לפני שיוצא – בשבילי זו הצלחה חד משמעית…) ולהכיר בעובדה שלא חייבים לדקור נקודה לאורך מרידיאן כדי לקבל תוצאה, אפשר גם רק ללחוץ, או לגעת בעדינות.
כמעט עשרים שנה אחרי, הגעתי לרועי בנטל ללמוד את השיטה באופן פרטי, רציני ומקצועי, בעיקר כדי לשלב את הטכניקה לפני טיפולי הרפלקסולוגיה, מאחר ומצאתי שאנשים הסובלים מכאבי גב, מתקשים לשכב על המיטה ולקבל טיפול רפלקסולוגי, ונאמר לי כי ג'ין-שין יכול להוות פתרון לכך.
התחלתי ללמוד, ובמקום למצוא תשובה לרפלקסולוגיה, גיליתי תורה מרתקת שפתחה בפני פתח לעולם הרפואה הסינית על כל מה שיש בה, מצאתי עצמי נכבשת בשיטה עדינה זו, ובתוצאות המשמעותיות של הטיפול בנוגע למכלול גדול של כאבים ובעיות אחרות.

 

הטיפול נמשך כשעה, על מיטת טיפולים בלבוש מלא, באוירה שלווה ושקטה. תהליך הטיפול משלב מגע פיזי עם העברה אנרגטית, ולכן עבורי הטיפול מדיטטיבי לחלוטין, כאשר המגע המועבר למטופל נושא איתו את האיכויות המדיטטיביות והאנרגטיות, כמו גם את הדיוק של נקודות הלחיצה, וההמשכיות של המגע לאורך כל הטיפול.

 

בסך הכל מתייחס הג'ין שין ל 60-80 נקודות מסך כל הנקודות של הדיקור הסיני, כאשר המגע נעשה בשתי הידיים בו זמנית. מגע זה מעורר זרימת אנרגיה ב 12 המרידיאנים ובשמונת הערוצים המיוחדים בגוף, ומביא את המטופל להרפיה עמוקה.
מטרת הטיפול ליצור איזון רגשי וגופני, והוא פועל על מערכות שונות בגוף לפי ההתאמה האישית.
 
אני הכי חשובה בעולם.

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל