טיפול מתמשך

ריפוי מולד לטיפול אישי

לטפל באחרים זו משימה אחת, לטפל כל אחד בעצמו זו משימת ההמשך, כדי לאפשר לכל אחד ואחת ללכת לדרכם בעצמאות גדולה ואנרגיה שלמה, לא להיות תלויים בהמשך טיפולים לאורך זמן.

הלקוחה הראשונה של הטיפול הייתי אני, כמובן, לקחתי את קוצר הנשימה שמלווה אותי כמעט מחצית חיי כנושא שיש לחקור אותו יותר לעומק. קוצר הנשימה הוא רק סימפטום. יש עוד כמה כאלה שנובעים מתגובות אלרגיות לטבע בכבודו ובעצמו, ומכיוון שאת הטבע לא אשנה, ובאותה מידה לא אסגור עצמי באיזור ידידותי ואברח משארית העולם, הרי שלא נותר לי אלא למצוא מזור לתופעה הזו. אני מתייחסת לקוצר הנשימה ולא לתופעות האחרות מאחר וקוצר זה מהווה עבורי קצר בנשמה.

אנשים שאינם לוקים בקוצר נשימה מקבלים את הנשימה כמובנת מאליה. אנשים כמוני מבינים שלנשום זו זכות גדולה, ולנשום חופשי – זכות גדולה עוד יותר. תשומת ליבי הופנתה לנשימה, ומשם באופן ישיר לנשמה, ואין ספק בקשר בין השתיים. כאשר הנשימה שלי פתוחה וחלקה הנשמה קלה ומאושרת, כאשר הנשימה קצרה וקשה – החיים זזים הצידה ונשארת ההישרדות.

לאורך השנים ניסיתי שיטות רבות, רפואיות ואלטרנטיביות, על מנת לפתור את בעיית קוצר הנשימה. היו מקרים בהם היתה הקלה, לפעמים הקלה משמעותית, אלא שתמיד כאשר "נחתי" משיטת הטיפול או מתירגולים כאלה ואחרים – קוצר הנשימה חזר. השיטה היחידה שחיזקה אותי עם השנים היא תירגול הטאי-צ'י, אך גם תירגול יומי זה לא מביא לחיסול הבעיה, אלא רק להקלה. מדי פעם אני מתפתה ללכת לטיפול נוסף, משתדלת לא לפתח תקוות, סופגת בגבורה ריאקציות חזקות ביותר, חווה לפעמים הקלה רגעית, אך עדיין לא מצאתי רפואה שלמה בנושא, ולכן לקחתי על עצמי להיות שפנת נסיונות אישית, ולראות אולי אצליח. יכול להיות טוב!

לאחר טיפול ראשוני היתה הקלה, כמובן, אבל הרעיון הכללי הוא להמשיך את ההקלה לאורך זמן.
נותר רק לעקוב ולהגיע למסקנות להמשך, כדי להעניק ריפוי מולד לכל מי שמעוניין.

 
אני מוגנת, אני לא לבד, אני שלמה.

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל