רקמה אנרגטית אישית

איך ניתן בכלל לתאר משהו שלא ניתן לתיאור?

באופן מופלא אנשים רבים מתארים אנרגיה בצורה דומה. יתכן שהדבר קורה מפאת מיעוט מילים מתאימות, וכך התיאור דומה, ויתכן כי אנשים חווים אנרגיה באופן דומה ובכך נעוץ הדמיון. המושג האנרגטי מוכר במקומות שונים בעולם בשמות שונים, אך למרבה הפליאה רב המשותף על השונה. גם מושג כמו רקמה אנרגטית אישית ודאי קיים במקומות אחרים, אך התיאור שאביא כאן הוא אישי שלי, בא מתוך הראיה שלי את החיים והאנרגיה שבהם.

אני אוהבת לרקום
לוקחת חוט ומחט, מוצאת משהו לרקום עליו ומתחילה ליצור יש מאין. כל שצריך הוא חוט, מצע ויצירתיות, השאר מתרחש כבר מאליו.
אני אוהבת לרקום סיפורים, כל שצריך הוא כלי כתיבה ומשהו לכתוב עליו, לפעמים רק מילים וקול לאמר אותן, ליצור סיפור.
המושג "לרקום" כל-כך דומה למושג "לקרום עור וגידים", עד שאפשר להתבלבל אם רוצים… ואני רוצה.
כמה קל לדמיין את העור והגידים נוצרים – כמו מעשה רקמה, להתחיל מתחילת ההיווצרות ולהוסיף עוד ועוד מרקמים ודוגמאות, עור וגידים ושאר חומרים ולחבר הכל על מצע אנרגטי, ליצור אדם.

נכון, זה לא מתאר את הרקמה שעליה אני מדברת, זה תיאור דמיוני לחלוטין. מכיוון שאני אוהבת להתרחב על עולם הדמיון (שהוא המדע העתידי בעיני, ובסוף אצליח גם להוכיח את זה… אולי…) הרי שרקמה אנרגטית אנושית היא מציאותית עבורי ממש כמו כל דבר אחר שפעם היה דמיוני והיום מוכח כקיים מעבר לכל ספק (כוח המשיכה למשל, או כוח המגנט).

רקמה אנרגטית היא כל מה שקיים בי כיצור אנושי, אישה, אם… נועה. כל מה שבי נוצר בתהליך חיי, יש חלקים שנשארו שלמים מיום היוולדי, יש תכים ותפרים אחרים שנפרמו ונרקמו מחדש פעמים רבות, או כאלה שנפרמו ונשארו כאלה עד היום.
לקחת רקמה ישנה ולעקוב אחר הדוגמה. לזהות מקומות דהויים, מקומות שכוחים, מקומות קרועים. לתקן את מה שרואים, לדעת שתמיד יש תפרים נסתרים הזקוקים לתיקון וחמקו גם מתחת למבט הכי בוחן, יש כאלה שנראים חזקים אך הם עומדים רגע אחד לפני פרימה, יש מכל הסוגים.

להתבונן באדם ולדעת כי יש מקומות דהויים ברקמה האנרגטית שלו, מקומות פרומים, חורים נשכחים מיושן וחורים חדשים. להתבונן באדם ולדעת שאפשר לתקן, לפעמים ממש כאילו לא היה, לפעמים לחזק ולתת תמיכה, לפעמים החור ישאר אבל עליו תהיה רקמה חדשה. יש מקומות בהם הרקמה האנרגטית נראית שלמה, אך מתחת הכל רופף, לדעת שאי אפשר לדעת הכל, תמיד יהיו מקומות רופפים נסתרים שעוד לא גילינו, אבל הידיעה שיש תיקון יכולה (גם מבלי דעת) לחזק אותם במסתרים.
רקמה אנרגטית היא כל מכלול האדם
כל אדם הוא יצירת מופת, אין שני לו, אין כמוהו.

להתבונן ברקמה האנרגטית של האדם ולזהות את הכוח שבה, השבריריות, היופי,
את החיים המפכים בה לאורך כל חיי אדם.

 
איך את מרגישה עם זה עכשיו?...

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל