יום הולדת מחר… מוזר…

יום ההולדת שלי מתקיים תמיד בערב שמחה תורה, ואני שמחה להצטרף לשמחה גדולה עם השמחה הקטנה שלי, אז מה מוזר בזה?
שיש גם לוח שנה עסקי, זה שסופר חודשים לפי השמש, ולפיו יש לי יום הולדת מחר, ערב יום כיפור, שהוא לגמרי לא ערב שמחת תורה, אלא רציני יותר, כזה שמגיעים אליו עם כל המשקולות והדברים הכבדים, ויוצאים ממנו אחרי יום עם קלילות אחרת של שנה חדשה.
לא אכפת לי השנה לחגוג בערב יום כיפור, אם אני יודעת שלמחרת אני יוצאת קלה ושמחה לשנה חדשה שלי. יכול להיות דוקא טוב, ועדיין – מוזר.

השנה היתה תהפוכתית למדי (מילה מדליקה), וצילום ימחיש יותר מהכל איך עברתי מלהיות נחמדה וחמודה ללוחמנית וקשוחה. לפחות בתמונות.both2אלו תמונות עסקיות, הראשונה צולמה על ידי אפרת נמרוד המופלאה, השניה בויימה וצולמה על ידי אופק בירנבוים האחת והיחידה (המלצות וקישורים בקרוב), וכנראה שעברתי מהפך כלשהו בתפיסה העסקית שלי –
אני עדיין חמודה (ברור), אבל משתדלת להיות הרבה יותר ממוקדת.
לפחות זו הכוונה שלי, עם טעויות ופאשלות מדי פעם כמובן, אבל בידיעה שהחיים זורמים, אני זורמת בתוכם, ואני משתנה כל הזמן ברבדים שונים. לפעמים גם אפשר לראות את השינוי.

יום הולדת הוא עניין אישי.

הבנתי והפנמתי את הרעיון מזמן אבל ניסיתי מדי פעם להפוך את הנושא לעסקי –
"לכבוד יום ההולדת אני מפזרת מתנות" | "יום אחד בשנה אני חוגגת אז גם אתם" | כל מיני כאלה… ואז גיליתי שאני אוהבת לחגוג את יום ההולדת לעצמי, לא להתחיל להתעסק עם קמפיינים והבטחות שבאותו יום מחייבות אותי לשבת מול מחשב ולעבוד ביום ההולדת. לכן הפסקתי, ולכן כותבת באתר האישי שלי, כי בעיני יום הולדת הוא יום אישי שלא צריך לערבב אותו עם שום דבר אחר, ונזכרתי שביום הולדת אני אמורה לקבל מתנות!

blue-giftאז אם בא לכם לתת לי מתנה

מה שהכי מתחשק לי זה להיות בקשר עם עוד אנשים, לדעת שעוד אנשים יכולים לקרוא את מה שאני כותבת, לצחוק איתי לפעמים, לבכות איתי לפעמים, אולי בחלק מהזמן לא להבין מה אני רוצה, או בזמן אחר לחשוב שכתבתי ממש בשבילם באופן פרטי, ואולי לא לקרוא בימים שלא מתחשק.

המתנה שלכם בשבילי לשנה החדשה היא

*~@#&*^^** – להגיע לעוד אנשים –**^^*&#@~*

אם מתאים לכם להיות אלו שמצטרפים לקוראי הנאמנים,
אם מתאים לכם להביא חברים שלכם גם,
אם בא לכם לשמח אותי מחר –
כל מה שצריך לעשות זה להרשם בדף של המייל היומי
(הוא לא יומי, אבל אני אוהבת לחשוב שהוא יכול להיות כזה…)
ולהגיע לדף הזה בלחיצה על הפתק הסגול שכתוב בו "מתנה לנועה".
פשוט (אני אוהבת פשוט).

gift

blue-gift


זהו, היום יום עבודה/סידורים/טאי-צ'י/ ומחר יום הולדת.

איזה כיף לי.

 

 

 
חשיבות עצמית היא בלון נפוח, סיכה קטנה ונשאר רק ריח מסריח.

1359747998_boxלצאת איתי מהקופסה
ללחוץ כאן לשליחת מייל